Главная  |   Вход   |  Выход   |  Мой профиль  |   RSS   |  Суббота, 18.05.2024, 10:53
Вы вошли как: Гость  ( Группа "Гости") Ваш IP: 3.135.194.15 |   Личные сообщения()

Потребительский клуб АРЕАЛ

[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 1 из 1
  • 1
Модератор форума: Bankir, Sviridenko_Petr  
АРЕАЛ. Форум » ОБЩИЙ РАЗДЕЛ » БЕЗОПАСНОСТЬ » Аферисти беруть з українців, бажаючих купити авто, по $ 300 (завдатку і зникають)
Аферисти беруть з українців, бажаючих купити авто, по $ 300
BankirДата: Четверг, 03.10.2013, 10:48 | Сообщение # 1

АРЕАЛ: Запорожье  

Группа: Администраторы
Сообщений: 954
Награды: 0  +
Репутация: 8  ±
Замечания:  ±
Статус: Offline
Аферисти беруть з українців, бажаючих купити авто, по $ 300 завдатку і зникають

Українці все частіше стають жертвами аферистів з продажу машин. Шахраї просять передоплату за машину в розмірі $ 300, а потім зникають. На їх вудку попалися вже сотні людей в країні, пишуть "Вести". "Я хотів купити авто, шукав подешевше. На сайті з оголошеннями натрапив на одне. Там було фото машини та її опис - п'ять років на ходу, всі параметри хороші. І ціна на п'ять тисяч гривень нижча, ніж середньоринкова, - розповів постраждалий від аферистів киянин Сергій. - Продавець написав, що машина знаходиться в селі в Тернопільській області, а щоб він почекав, поки я приїду з Києва її подивитися, попросив переказати на його карту завдаток - $ 300. Я подумав, що це логічно, і перевів. На наступний день його телефон вже був відключений".
Незабаром Сергій став заручником афери ще раз: "Тоді я, правда, вирішив не переказувати гроші, а попросив друзів самим поїхати подивитися на авто. Вони проїхали 700 км, господар був на зв'язку, а коли вони під'їжджали, вимкнув телефон. За вказаною адресою живе якась бабуся, яка ні про які машини не чула. У підсумку $ 100 я витратив на дорогу". В міліцію чоловік не подавав заяву: "Не вірю, що когось знайдуть і повернуть гроші. Та й, думаю, що картка оформлена на якогось безхатька, так що кінців не знайдеш", - говорить він. Заяв про таке шахрайство в міліції дуже багато, однак ще більше людей, таких як Сергій. "Потрібно обов'язково звертатися в міліцію. Існує дуже багато способів дізнатися, хто знімає гроші з банківської картки. Крім того, у нас на сайті можна подивитися список машин, які перебувають в розшуку", - повідомив речник МВС Сергій Бурлаков. Між тим, як розповів юрист, який спеціалізується на захисті прав водіїв, Олексій Святогор, оголошення аферистів можна розпізнати: "Попросіть господаря машини надіслати вам копію своїх прав і техпаспорта авто. Домовтеся, щоб машину до вас пригнав він, а ви оплатили йому дорогу. Якщо людина не йде на це, можна не сумніватися - вас намагаються "кинути". До речі, шахраї розраховують саме на те, що ви змиритеся і не будете йти в міліцію".
 
АРЕАЛ. Форум » ОБЩИЙ РАЗДЕЛ » БЕЗОПАСНОСТЬ » Аферисти беруть з українців, бажаючих купити авто, по $ 300 (завдатку і зникають)
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск: